Produkty

Żwirek Drewniany - 5l i 20l

Zakop i Zapomnij – żwirek drewniany wyprodukowany z czystych trocin drzewnych.  Żwirek charakteryzuje się wysoką chłonnością oraz wydajnością. Doskonale pochłania zapachy. Produkt w 100% naturalny, ekologiczny i biodegradowalny. Po kontakcie z wilgocią, produkt rozpada się do drobnych trocin, które się nie pylą. Ponadto, ze względu na długość granulatu, produkt nie nosi się poza kuwetę.

Zakop i Zapomnij został wyprodukowany specjalnie dla zwierząt, dbając o ich bezpieczeństwo i higienę. Produkt dedykowany dla wszystkich kotów. Ponadto, żwirek może być stosowany jako ściółka dla gryzoni (takich jak na przykład króliki), ptaków lub gadów*.

*Skonsultuj się z weterynarzem, aby upewnić się czy żwirek jest odpowiedni dla Twojego zwierzaka.

Wyprodukowany w Polsce. Również w wersji zapachowej Zielona Herbata.

Żwirek Kukurydziany - 5l i 20l

Zakop i Zapomnij – żwirek kukurydziany wyprodukowany z czystych włókien roślinnych.  Żwirek charakteryzuje się wysoką chłonnością. Ze względu na dopasowaną wielkość granulatu, produkt nie nosi się, a także nie pyli. Produkt w 100% naturalny, ekologiczny i biodegradowalny.

Doskonale się zbryla.

Bryłki zyskują optymalną twardość po ok. 20 minutach.
Zalecamy, aby po tym czasie, bez ryzyka rozsypania, usunąć zużyte podłoże, a następnie dosypać zbliżoną, brakującą ilość żwirku.

Łopatka dedykowana do żwirku kukurydzianego to żółta łopatka o dużych oczkach, dostępna w naszym sklepie internetowym.

Zakop i Zapomnij został wyprodukowany specjalnie dla zwierząt, dbając o ich bezpieczeństwo i higienę. Produkt przeznaczony dla wszystkich kotów.

Wyprodukowany w Polsce. Również w wersji zapachowej Pinacolada.